fbpx
Bilim

Çarşamba Seminerleri’nde Bu Hafta: “İklim için Kentler”

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünde gönüllü bir ekip tarafından düzenlenen Çarşamba Seminerleri Dr. Baran Alp Uncu’yu konuk edecek. Dr. Uncu, seminer çerçevesinde “İklim için Kentler” adlı sunumu gerçekleştirecek.  

2002 yılından beri Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünde gönüllü bir ekip tarafından düzenlenen Çarşamba Seminerleri yarın Dr. Baran Alp Uncu’yu ağırlayacak. Dr. Uncu’nun, “İklim için Kentler” adlı semineri saat 11.00’da başlayacak. Seminer MSGSÜ Fındıklı Kampüsü Mimarlık Fakültesi Video Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Disiplinlerarası tartışma ve öğrenme yöntemiyle alternatif bir eğitim amaçlayan Çarşamba Seminerleri, uzun yıllardır mimarlıktan şehirciliğe, sinemadan edebiyata, müzikten siyaset bilimine her konuda sunuşlara ve keyifli tartışmalara sahne oluyor, bilim ve sanat aracılığıyla ağırlıklı olarak kent ve gündelik hayat üzerine düşünmeye çağırıyor.

MSGSÜ Fındıklı Kampüsü Mimarlık Fakültesi Video Konferans Salonu’nda, Çarşamba günleri 11.00-12-30 arasında gerçekleşen seminerler, davetli konuğun sunuşu ve tartışma bölümlerinden oluşuyor. Bölüm ve kurum dışından, kent ve mekan konularına ilgi duyan herkesin katılımına açık.

Haber Merkezi

İklim Haber - Haber Merkezi

Bir yorum yazın

Yorum yazmak için tıklayınız.